Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Bounty5422146-02156-103367-279
2CB Kum5322161-32151-109357-285
3DC Sunset5222152-32174-86384-247
4N.B.C. Brutusi3922121-18148-109345-282
5Janje Feniks3822112-18125-133312-319
6Bull Kvim3722102-37144-116334-298
7Janje No Name3422102-010126-132325-315
8CB 9272280-311119-140303-330
9Bulldog Sesvete222261-213115-143288-338
108 Ball Sesvete222252-312111-148285-344
11Janje Mikulići92230-11887-170234-378
123u1 Sunshine Inn82221-01995-162246-365

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Janje Mikulići kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.12.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 7.kola u osnovnom dijelu natjecanja C skupine

................................................................................

CB Kum prenio je 18 bodova

Bounty prenio je 15 bodova

Janje No Name prenio je 12 bodova

CB 9 prenio je 12 bodova

Janje Feniks prenio je 11 bodova

DC Sunset prenio je 10 bodova

N.B.C. Brutusi prenio je 8 bodova

Bull Kvim prenio je 7 bodova

8 Ball Sesvete prenio je 5 bodova

Bulldog Sesvete prenio je 4 boda

Janje Mikulići prenio je 3 boda

3u1 Sunshine Inn prenio je 3 boda