Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Sesvete4015130-11119-25258-80
2Janje z Brega3515111-03108-37232-100
3Kocka 2281582-0590-55201-155
4Knežija 2171542-1852-93137-211
5BBBulldog81511-31040-105110-229
6Jabuka Diamante61520-11225-11988-251

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Jabuka Diamante kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 4.kola nije ispunjen na vrijeme

Jabuka Diamante kaznjava se oduzimanjem 0 boda zbog sljedeceg razloga:
Ekipa se neće dodatno sankcionirati jer su najavili nemogućnost dolaska na utakmicu 9.kola. S obzirom da se radi o zadnjem kolu, nije bila mogućnosti odgode.

................................................................................

Sesvete prenio je 13 bodova

Knežija 2 prenio je 13 bodova

Janje z Brega prenio je 9 bodova

BBBulldog prenio je 7 bodova

Jabuka Diamante prenio je 7 bodova

Kocka 2 prenio je 5 bodova