Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Alfa Team18660-0082-14171-56
2Agram Darts Team15641-1061-37140-98
3Darts Point Team Ban15650-0176-20162-60
4Janje Veterani15650-0158-38136-95
5Hamlet12631-1156-42134-112
6Panda Ravnice11631-0255-42121-109
7Jumi11631-0248-49115-124
8Panda Tablica10622-0249-49120-117
9Quattro Špica10630-1249-48114-116
10Jabuka-UBHG7620-1337-6098-136
11CB Kum6620-0440-5697-125
12DC Sunset6620-0437-5996-130
13A14610-1439-58100-130
14Bounty3610-0533-6392-142
15N.B.C. Brutusi1600-1537-6098-140
16Quattro0600-0617-7962-166

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................