Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Alfa Team7826260-00346-70726-256
2Darts Point Team Ban6926230-03332-84712-263
3Panda Tablica5226153-17224-196531-497
4Agram Darts Team5226161-27245-174574-441
5Panda Ravnice4926144-08242-178557-469
6Janje Veterani4726150-29216-202529-480
7Quattro Špica4626133-19235-185549-473
8Hamlet382685-49203-222501-539
9A1262671-315182-238464-552
10N.B.C. Brutusi232670-217154-264411-591
11Bounty232680-117166-251417-575
12DC Sunset222670-118165-252444-577
13CB Kum162660-020137-279366-619
14Quattro02600-02682-334262-711

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Panda Ravnice kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 17.kola nije ispunjen na vrijeme

Jabuka-UBHG kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 18.kola nije ispunjen na vrijeme

Jumi kaznjava se oduzimanjem 0 boda zbog sljedeceg razloga:
Jumi je istupio iz natjecanja.

CB Kum kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 28.kola

Jabuka-UBHG kaznjava se oduzimanjem 0 boda zbog sljedeceg razloga:
Jabuka UBHG je istupio iz natjecanja.

Bounty kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 29.kola

................................................................................