Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Alfa Team7224240-00316-68668-244
2Darts Point Team Ban6324210-03307-77657-240
3Agram Darts Team5224161-25231-156535-399
4Panda Ravnice4923144-05221-151506-402
5Panda Tablica4723142-16200-171474-437
6Janje Veterani4423140-27205-165491-409
7Quattro Špica3723103-19203-169476-427
8Hamlet352375-47191-186466-461
9A1312491-212183-204449-485
10Bounty252480-115164-221415-520
11DC Sunset242371-114154-216407-496
12N.B.C. Brutusi202360-215148-222388-506
13CB Kum152350-018128-240345-537
14Jabuka-UBHG62320-12090-279281-606
15Quattro32310-02276-292238-627

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Panda Ravnice kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 17.kola nije ispunjen na vrijeme

Jabuka-UBHG kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 18.kola nije ispunjen na vrijeme

Jumi kaznjava se oduzimanjem 0 boda zbog sljedeceg razloga:
Jumi je istupio iz natjecanja.

................................................................................