Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Alfa Team3913130-00172-36363-130
2Darts Point Team Ban3313110-02170-38358-116
3Janje Veterani3113100-12129-80299-207
4Panda Ravnice301383-02125-86285-231
5Agram Darts Team301391-12131-79300-207
6Panda Tablica251372-04104-106256-262
7Quattro Špica241371-14123-87280-228
8Hamlet191342-34106-107267-264
9DC Sunset181360-0794-114238-269
10Bounty131340-1890-119233-280
11A1131340-1897-112237-267
12Jumi111331-0974-135200-308
13CB Kum91330-01078-130206-291
14Jabuka-UBHG71320-11062-147183-323
15N.B.C. Brutusi71320-11072-137194-309
16Quattro31310-01247-161142-349

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................