Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Feniks3413102-01132-78310-211
2Bulldog Sesvete3113100-12131-78304-215
3Knežija Drinking Dwarves281390-13123-86295-228
4Zlatna Jabuka261381-04121-88285-227
5IPA-VIP231353-23119-94282-237
6Coloseum211352-24105-107254-259
7Gospođe201360-25109-101271-246
8Bull Kvim Stršljeni171351-07111-98267-235
9A1 Kustošija161342-07100-110250-263
108 Ball Sesvete141331-36107-105254-249
11Kocka 241310-11174-135199-311
12Janje Mikulići01300-01328-18082-372

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................