Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Feniks14541-0047-34111-90
2Knežija Drinking Dwarves12540-0147-33111-91
3Bulldog Sesvete12540-0147-33112-89
4Gospođe9530-0246-34112-85
5IPA-VIP9521-1147-35107-83
6Zlatna Jabuka8521-0242-3998-103
7Coloseum7520-1241-40100-94
88 Ball Sesvete7520-1242-3999-95
9A1 Kustošija6520-0337-4392-101
10Bull Kvim Stršljeni6520-0345-35111-86
11Kocka 20500-0526-5478-123
12Janje Mikulići0500-0516-6444-135

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................