Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Feniks5322162-13218-137495-358
2Bulldog Sesvete5222153-13228-128517-346
3IPA-VIP4922134-23219-139503-363
4Knežija Drinking Dwarves4522132-25214-142495-361
5Gospođe4322130-45198-158481-395
6Zlatna Jabuka4122122-17201-154477-388
7Coloseum362293-37189-169450-413
8Bull Kvim Stršljeni232271-014168-185417-438
98 Ball Sesvete232252-411166-192407-451
10A1 Kustošija222262-014162-192411-454
11Kocka 272220-317123-232325-524
12Janje Mikulići02200-02247-305144-631

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Kocka 2 kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 22.kola.

................................................................................