Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Feniks5021152-13208-131475-344
2Bulldog Sesvete4921143-13213-127486-340
3IPA-VIP4721133-23210-131481-343
4Knežija Drinking Dwarves4221122-25198-142463-361
5Gospođe4221130-35190-149461-373
6Zlatna Jabuka3821112-17189-150452-373
7Coloseum362193-36183-159436-393
88 Ball Sesvete232152-410160-182391-428
9A1 Kustošija222162-013158-180396-429
10Bull Kvim Stršljeni202161-014158-179394-422
11Kocka 292120-316123-216325-492
12Janje Mikulići02100-02146-290138-600

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................