Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1As5320171-02202-119452-318
2Kocka4220131-15202-120463-304
3Panda4020131-06199-122445-306
4Bulldog Young Team3820121-07200-121460-314
5Knežija United3420110-18168-153395-374
6Pivnica Keti3420110-18164-157397-390
7Sesvete J.D.O.O.282090-110140-181353-429
8A1 Tapetarija HGM262081-011153-168384-401
9Bar Bar262080-210157-165382-393
10Bulldog Crew82021-01795-226265-500
11Quattro Vivatip02000-02086-234237-504

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Panda kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 1.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................