Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1As3010100-00106-54233-151
2Bulldog Young Team261081-01114-47252-133
3Sesvete J.D.O.O.191060-1380-81192-198
4Panda161051-0491-70214-169
5Kocka161050-1495-66223-168
6Knežija United151050-0582-78193-188
7Pivnica Keti151050-0577-83193-205
8A1 Tapetarija HGM141041-0581-80201-196
9Bar Bar101030-1672-89185-207
10Bulldog Crew31010-0941-119119-259
11Quattro Vivatip01000-01044-116118-249

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Panda kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 1.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................