Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1As18660-0060-36135-100
2Bulldog Young Team15650-0167-29149-79
3Knežija United12540-0153-27119-72
4Pivnica Keti9530-0239-4194-103
5Sesvete J.D.O.O.9530-0239-4193-102
6Kocka6520-0342-38105-90
7Bar Bar6620-0443-53110-121
8A1 Tapetarija HGM6620-0444-52109-119
9Panda5520-0341-3999-93
10Bulldog Crew3510-0424-5666-122
11Quattro Vivatip0600-0628-6873-151

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Panda kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 1.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................