Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Jabuka Diamante3011100-01115-61255-174
2Darts Angels291191-01119-58272-155
3Hamlet Majke211152-2296-84226-213
4Janje Vizita191160-14102-75245-190
5Sretna Djeca151141-1588-90214-217
6Jumi Kumi151141-1594-84224-217
7Zagreb151150-0682-94206-220
8Devetka91130-1771-106183-237
9Kocka Mystic91130-0874-102184-238
10Bulldog CBM21101-01045-132133-281

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Devetka kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 11.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................