Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Darts Angels4918152-01192-98437-265
2Jabuka Diamante4218140-04173-115399-307
3Sretna Djeca341893-15162-130381-328
4Hamlet Majke331892-25159-133372-336
5Janje Vizita291890-27165-125392-319
6Zagreb261872-18138-153342-358
7Jumi Kumi231861-38143-149346-370
8Kocka Mystic181860-012131-157325-370
9Devetka111831-113108-182289-408
10Bulldog CBM41801-21581-210229-451

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Devetka kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 11.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................