Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Darts Point Team Ban15550-0068-12144-46
2Janje Alfa Team15550-0064-16140-49
3N.B.C. Brutusi12540-0149-31112-83
4Panda Ravnice11531-0150-31118-93
5Agram Darts Team11531-0145-36105-90
6DC Sunset10530-1146-35107-94
7Hamlet9530-0236-4496-103
8A18521-0242-39101-99
9Janje Mix Team7520-1239-4298-101
10CB 95511-0332-4982-114
11Sesvete4510-1331-5080-115
12Špica4510-1339-4295-111
13Panda Power Team3510-0432-4885-109
14IPA-VIP3510-0422-5871-122
15Bounty3510-0429-5174-117
16Quattro Juniori0500-0520-6065-127

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................