EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Dinamo RJ26981-0097-48220-126
2Bulldog YT23971-0197-48219-126
3Stršljeni22962-0197-49215-135
4Diamante19960-1289-56200-137
5Anonymous15850-0370-58166-141
6Bulls Hitters15950-0483-61192-159
7Sretna Djeca12940-1489-56202-143
8La Pado9930-2462-84144-201
9Devetka6920-0755-89141-198
10Šarci Gajnice6920-0737-107110-229
11Knežija United3910-0847-97128-214
12Kocka Mystic0800-0829-9984-212

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

La Pado kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 9.kola

Sretna Djeca kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 9.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................