Raspored Utakmica, Pikado Savez Zagrebačke Županije
EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Alfa Team9030300-00388-92833-305
2Darts Point Team Ban8430280-02399-81840-288
3Quattro Due-Di7130231-06319-162716-447
4Janje Veterani6230201-09294-187695-457
5Panda D.O.O.6030183-09279-204645-516
6Agram Darts Team5930190-29286-196661-505
7Jabuka-UBHG4730124-311248-239594-573
8A14530123-312236-250572-596
9Jumi4230121-413234-251576-601
10Panda ZG-6229BE3730121-017230-251562-596
11Quattro Špica3430101-217207-276517-643
12Hamlet3330102-117213-270532-626
13Vip243080-121163-318420-720
14Sokol113013-224134-351380-773
15Coloseum Old School103021-324129-355372-772
16A1 Klik53020-028102-378308-805

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

Hamlet kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 5.kola nije ispunjen na vrijeme

Coloseum Old School kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 8.kola nije ispunjen na vrijeme

A1 Klik kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 22.kola nije ispunjen na vrijeme

Panda ZG-6229BE kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 22.kola nije ispunjen na vrijeme

Hamlet kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 26.kola nije ispunjen na vrijeme

Vip kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.11.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik 28.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................