EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Janje Alfa Team3913130-00174-34364-104
2Darts Point Team Ban3613120-01168-40357-133
3Panda Ravnice3013100-03129-79295-210
4CB 9291291-02120-73277-194
5Sesvete291391-03129-80294-209
6Bounty211370-06100-108250-261
7Hamlet191352-06103-107247-257
8Janje Mix Team191360-16104-105245-261
9IPA Zagreb181360-1689-120223-278
10Agram Darts Team161350-17100-109241-269
11Panda Power Team131340-1883-126225-285
12DC Sunset81230-0972-120194-271
13A161320-01176-132217-307
14Quattro Špica41410-11251-174154-377
15Quattro Juniori21301-01259-150161-328

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

DC Sunset kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
Uplata kotizacije nakon prvog postavljenog roka.

IPA Zagreb kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 9.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................