EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Dinamo RJ6422202-00235-119529-306
2Bulldog YT5922191-02249-104549-285
3Stršljeni5222153-13235-121523-329
4Diamante4422131-35218-138495-356
5Anonymous3722120-19187-166446-402
6Bulls Hitters3322110-011194-158448-394
7Sretna Djeca3122110-110197-156430-380
8Devetka252272-013154-200375-454
9Kocka Mystic152250-017118-234300-497
10La Pado112230-415130-225321-481
11Knežija United92240-018111-240294-529
12Šarci Gajnice82221-01993-260270-567

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

La Pado kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 9.kola

Sretna Djeca kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 9.kola nije ispunjen na vrijeme

Knežija United kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 12.kola nije ispunjen na vrijeme

Knežija United kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 16.kola

Sretna Djeca kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 14.kola

................................................................................