EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Dinamo RJ4315132-00165-77371-197
2Bulldog YT4115131-01168-73371-198
3Stršljeni341593-12156-88351-236
4Diamante301590-33146-97330-244
5Anonymous241580-07122-118297-280
6Bulls Hitters241580-07133-107304-273
7Sretna Djeca181360-16127-82291-204
8Devetka171451-0899-126246-287
9La Pado91530-21095-146226-337
10Kocka Mystic91430-01165-159172-343
11Šarci Gajnice61520-01361-179183-390
12Knežija United51520-01377-162202-355

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

La Pado kaznjava se oduzimanjem 2 boda zbog sljedeceg razloga:
2.10.1.Natjecateljski pravilnik, nedolazak na utakmicu 9.kola

Sretna Djeca kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 9.kola nije ispunjen na vrijeme

Knežija United kaznjava se oduzimanjem 1 boda zbog sljedeceg razloga:
2.9.2. Natjecateljski pravilnik, zapisnik utakmice 12.kola nije ispunjen na vrijeme

................................................................................