EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Panda5118170-01111-49255-131
2Gospođe5018161-01101-60228-166
3Zlatna Kung Fu Panda3418110-1692-69210-177
4Janje No Name3318110-0776-84181-208
5Bulldog261872-1876-86191-203
6Janje Feniks241880-01078-82198-200
7Knežija Drinking Dwarves161850-11267-94172-214
8Kocka141840-21279-82198-193
9Bull Buzin141841-01365-96168-226
10A1 Kustošija81821-01559-102154-237

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................

Panda prenio je 24 bodova

Gospođe prenio je 24 bodova

Janje No Name prenio je 15 bodova

Bulldog prenio je 14 bodova

Janje Feniks prenio je 12 bodova

Zlatna Kung Fu Panda prenio je 12 bodova

Knežija Drinking Dwarves prenio je 9 bodova

Bull Buzin prenio je 6 bodova

A1 Kustošija prenio je 3 boda

Kocka prenio je 1 boda