EkipaBodoviOdigPobjNerjPoraSusretiSetovi
1Sesvete J.D.O.O.3814121-0180-48176-131
2Dinamo RJ331493-0270-60167-144
3Dinamo311491-2272-58167-151
4Bulldog YT231471-0663-65159-157
5Stršljeni171433-2663-68157-162
6Billionaires 121430-3860-71153-174
7Diamante121422-2862-68154-161
8A1 Tapetarija HGM21400-21249-81128-181

Žuti karton dobije se zbog nedolaska ekipe, a crveni zbog dva nedolaska.

................................................................................

Sesvete J.D.O.O. prenio je 17 bodova

Dinamo RJ prenio je 17 bodova

Dinamo prenio je 13 bodova

Bulldog YT prenio je 11 bodova

Billionaires prenio je 6 bodova

Stršljeni prenio je 6 bodova

Diamante prenio je 2 boda

A1 Tapetarija HGM prenio je 0 boda